Kā ziņots iepriekš, pamatojoties uz Ādažu novada pašvaldības 2021. gada 27. oktobra lēmu Nr. 156 “Par nekustamo īpašumu Grunduļu ielā 19 un Grunduļu ielā 21 detālplānojuma grozījumu nodošanu publiskajai apspriešanai”, detālplānojuma grozījumu publiskās apspriešanas laiks noteikts no 2021.gada 15.novembra līdz 2021.gada 15. decembrim. Publiskās apspriešanas sanāksme notiks attālināti 2021.gada 6.decembrī plkst. 14.00 ZOOM platformā. Interesentiem, kas vēlas piedalīties publiskās apspriešanas sanāksmē ZOOM platformā, ir iespēja pieteikties, sūtot pieteikumu uz e-pastu buvvalde@adazi.lv. Piekļuves informācija sanāksmei ZOOM platformā interesentiem tiks izsūtīta sanāksmes norises dienā.

Informācija par publisko apspriešanu ir pieejama Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošana” un Ādažu novada informatīvajā izdevumā “Ādažu Vēstis”. Ar detālplānojuma redakcijas materiāliem ir iespējams iepazīties Latvijas ģeotelpiskās informācijas portāla www.geolatvija.lv sadaļā “Teritorijas attīstības plānošana”. Plakāts ar informāciju par detālplānojuma projektu un publisko apspriešanu ir pieejams Pašvaldības skatlogā Gaujas ielā 33A, Ādažos. Par detālplānojuma publiskās apspriešanas noteiktā termiņa un publiskās apspriešanas sanāksmes laiku un vietu izmaiņām (ja tādas būs), tiks paziņots Ādažu novada domes mājaslapā un portālā www.geolatvija.lv. Lūdzam sekot aktuālajai informācijai!