Pārgājiens

Sestdien, 30.septembrī plkst. 11.30 notiks bezmaksas pārgājiens "Ceļojums no Baltezera uz Ādažiem" ar kultūrvēsturiskā mantojuma speciālistu Aivaru Jakoviču.

Maršruts sāksies pie Baltezera baznīcas, virzīsies cauri Baltezera ciemam, kur redzēsim ar traģiskajiem notikumiem saistīto "Baltezera vasarnīcu", dažādu ievērojamu fabrikantu villas. Aiziesim līdz vēsturiskajai Rīgas ūdens ņemšanas vietai un tad dosimies uz Alderiem, kur apskatīsim enkurnieku un Gaujas plostnieku mājiņas un Aldermuižu.

Tālākajā ceļā redzēsim Gaujas – Daugavas kanālu. Tālāk ceļš mūs aizvedīs līdz Podniekiem un Remberģes muižas apkārtnei. Pa Kaula tiltiņu šķērosim Vējupi un gar veco "Krāču Kicītes" skolu nonāksim Ādažu centrā, kur apskatīsim vēsturisko Konstantīna Pēkšēna projektēto Ādažu pagastnamu un jauno Ādažu kultūrizglītības centru.

Kopējais maršruta garums ap 10 km. 

Pieteikšanās

Jautājumu gadījumā sazinieties: tic@carnikava.lv; +371 29326285