28.novembrī plkst. 18:00-20:00 tiešsaistē, platformā Zoom, notiks tematisks pasākums “Bezmaksas lekcija vecākiem par bērnu izglītošanu par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem”.

Lekcijas mērķis: palīdzēt vecākiem saprast bērna seksuālo attīstību attiecīgajā vecuma posmā un vērst uzmanību būtiskajām tēmām, kuras jāpārrunā ar bērniem.

Lekcijas laikā:

• ar vecākiem tiks pārrunāti aktuālākie problēmjautājumi atbilstošajā vecuma posmā;
  • tiks doti ieteikumi, kādā veidā, kurā vecumā un kuri jautājumi ir svarīgi, lai par tiem vecāki runātu ar bērniem;
  • būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par konkrētām situācijām, kuras vecākiem radušās saskarsmē ar bērniem;
  • tiks pārrunātas reāli notikušas situācijas un to risinājumi;
  • tiks piedāvāta informācija par sociālo tīklu lietošanas paradumiem bērnu un jauniešu vidē un to potenciālo ietekmi paštēla veidošanā.

Dalība pasākumā ir bez maksas! Lekciju vadīs Iveta Ķelle no biedrības “Papardes zieds”.

Pieslēgšanās saite.

Lekcijas ieraksts netiks veikts!

Informācijai par pasākumu sekojiet līdzi Ādažu novada pašvaldības mājas lapā un Facebook kontā. Pasākuma laikā tiks veikta fotofiksācija Projekta publicitātes mērķu nodrošināšanai.

Pasākums tiek īstenots projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā” Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.

tematiskais vakars - seksuālā, reproduktīvā veselība