Daba Vide
cik maksā daba, diskusija par ārtelpu

23.novembrī, no plkst. 16.00 līdz 18.00, Kultūras centra Vēstures un mākslas galerijā Ādažu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību "Baltijas krasti", projekta "Cik maksā daba?" ietvaros aicina Ādažu iedzīvotājus uz diskusiju par Ādažu teritorijas attīstības virzienu ar fokusu uz publiskās ārtelpas labiekārtošanu un ilgtspējību.

Diskusija tiks veidota neformālā gaisotnē ar mērķi uzklausīt viedokļus un pieredzi, un kopīgi risināt Ādažu novada publiskās ārtelpas attīstīšanai nozīmīgākos jautājumus. Pievienoties var ikviens, kas vēlas izpausties, uzzināt un palīdzēt sava novada attīstībā.

Gaidīsim ciemos uz produktīvu vakaru ar tēju, cepumiem un jaunām idejām.

Diskusiju varēs vērot Ādažu novada pašvaldības Facebook kontā tiešraidē un pēc tam ierakstā. Lai piedalītos diskusijās, varēs izmantot Zoom platformu: 

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/88238773413?pwd=aXA1ZExPMG9IWVhXZThDNUkzUkFRQT09

Meeting ID: 882 3877 3413

Passcode: 061238]

Diskusija tiek organizēta Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta Nr. 1-08/87/2022 ''Cik maksā daba?'' ietvaros.