bērni

21.jūlijā no plkst.9.00. Ādažu novada pašvaldības mājas lapā jaunumu sadaļā būs publicēta pieteikšanās divām ESF finansētām dienas nometnēm, aizpildot google pieteikuma veidlapu.

Nometnes paredzētas Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagasta bērniem. Veicot nometņu grupu komplektāciju, prioritāte būs daudzbērnu ģimeņu bērniem (ģimenē 3 un vairāk bērni).

Lūdzu reģistrēties nometnēm savlaicīgi, jo grupas ātri komplektējas un vietu skaits nometnēs ierobežots (katrā nometnē – 20 dalībnieki). Atbilde bērna vecākam vai aizbildnim par bērna reģistrācijas apstiprinājumu/noraidījumu nometnē tiks nosūtīta divu darba dienu laikā pēc reģistrēšanās nometnei.

Dienas VELO nometnes 10-13 gadus veciem bērniem ”SPĀRNOTIE’’ no 02.08.2021.-06.08.2021.

PROGRAMMA

Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
9:00 Ierašanās nometnē Ierašanās nometnē Ierašanās nometnē Ierašanās nometnē Ierašanās nometnē
9:15

Iepazīšanās aplis.

Drošibas noteikumu un pārējo formalitāšu info.

Rīta aplis. Iepazīšanās ar dienas plānu. Rīta aplis. Iepazīšanās ar dienas plānu. Rīta aplis. Iepazīšanās ar dienas plānu. Rīta aplis. Iepazīšanās ar dienas plānu.
9:30 Vingrošana Vingrošana Vingrošana Vingrošana Vingrošana
10:00

10 -12: 25 VELO BRAUCIENS – apgūst braukšanu grupā, velo manevri , tehniskā izpildīšanas precizitāte, velo ekipējuma iepazīšana

10 -12: 25 VELO BRAUCIENS – apgūst braukšanu grupā, brauciens iepazīt Ādažu novadu 10 -12: 25 VELO BRAUCIENS – velo tehnisko elementu apguve mežā, orientēšanās 10 -12: 25 VELO BRAUCIENS – spēlējot spēli Geocaching 10 -15:45 VELO BRAUCIENS – TŪRISMS. Mācot jauniešiem, ka pārvietošanās ar velo ir veselīgāka un dabai draudzīgāka.
12:00 Izbrauciens ar velo
12:30 Pusdienas Pusdienas Pusdienas 13: 00 Pusdienas Pusdienas (iespējams līdzi pie dabas)*
13:00

DAMBRETES spēles apmācība un spēle (ārā)

Aktivitāte ‘’Es kustībā’’ (ārā)

Basketbola groza metienu tehnika un mini spēle 1. grupa

(grupu maiņa)

13:00 – 15:30 Pārgājiens ar uzdevumu risināšanu izmantojot mobilā telefona aplikāciju Spēle Mafija – iepazīstot taktisko un stratēģisko domāšanu.

Dodamies nelielā izbraucienā, līdz jūrai vai Garezeriem.

14:00 Dambretes mini turnīrs – bez sacensību gara, bet radot bērniem vēlmi  domāt, izprast pretinieka spēles taktiku.

(grupu maiņa)

Maršruta garums ap 5 km Aktivitāte ‘’Es kustībā’’ (ārā) spēles ar aktīvu iesaistīšanos ‘’astītes” Pieturpunktā organizējam pludmales volejbolu.
15:30 Launags Launags Launags Launags Launags (iespējams līdzi pie dabas)*
15:45 Dienas noslēguma aplis, atziņas, domu apmaiņa Dienas noslēguma aplis, atziņas, domu apmaiņa Dienas noslēguma aplis, atziņas, domu apmaiņa Dienas noslēguma aplis, atziņas, domu apmaiņa Dienas noslēguma aplis, Zīmējums – spilgtākie iespaidi
16:00 Nometnes noslēgums Nometnes noslēgums Nometnes noslēgums Nometnes noslēgums Nometnes noslēgums

*Var mainīties velo pārgājiena diena (atkarīgs no laika apstākļiem)

Dienas nometnes “EASY sportiņš”  7-9 gadus veciem bērniem no 16.08.2021.-20.08.2021.

PROGRAMMA

Laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
9:15

Iepazīšanās aplis.

Drošibas noteikumu un pārējo formalitāšu info.

9:30 Vispārējā fiziskā aktivitāte Vispārējā fiziskā aktivitāte Vispārējā fiziskā aktivitāte Vispārējā fiziskā aktivitāte Vispārējā fiziskā aktivitāte
11:00 VELO BRAUCIENS stadionā – apgūst braukšanu grupā.

VELO BRAUCIENS –

Ar velo manevru apgūšanu

VELO BRAUCIENS – velo tehnisko elementu apguve mežā, 10 -12: 25 VELO BRAUCIENS – ar ekipējuma iepazīšanu 10 -15:45 VELO BRAUCIENS – TŪRISMS. Iepazīstam apkārtni. Brauciens pa Ādažu pašvaldības dambīti.

13:00

Aktivitāte

Tautas bumbas – spēle un tehniskie elementi 1. grupa

(grupu maiņa)

Komunikāciju spēles – veidojot runas saskarsmi, mācoties izteikties. (ārā)

Turpinām braucienu un dabas pētīšanu.

14:00 2. grupa Slack Line, nodarbība, kur var trenēt līdzsvara izjūtu, koordināciju un jautri pavadīt laiku. (grupu maiņa) Saliedēšanas spēles – uzticēšanās veidošana. Maršruta garums ap 5 km Aktivitāte ‘’Es kustībā’’ (ārā) spēles ar aktīvu iesaistīšanos ‘’astītes” Crossboccia spēle – spēle kas trenerē koordināciju un taktiku.
15:30 Launags Launags Launags Launags Launags (iespējams līdzi pie dabas)*

*Var mainīties velo pārgājiena dienas laiki (atkarīgs no laika apstākļiem)

Abas nometnes plānotas minētajos datumos no plkst.9.00-16.00. Nometņu sākuma punkts (tikšanās vieta) – Ādažu sākumskola, Attekas ielā 16, Ādažos un plānota kā ārtelpu nometne. Bērni un jaunieši ierodas nometnē ar velosipēdu darba kārtībā, veloķiveri un atstarojošo vesti (abi nometņu gadījumā). Sliktu laika apstākļu gadījumā tiks nodrošinātas telpas Ādažu sākumskolā.

Nometnes vadītājs nometnes vadīšanas un organizēšanas procesā nodrošina tā brīža valstī noteiktos COVID 19 ierobežojumus attiecībā uz nometņu organizēšanu un vadīšanu, kā arī COVID 19 ierobežojumus ievērošanu nometnes dalībniekiem nometnes laikā.

Aicinām sekot līdzi projekta aktivitātēm, pasākumiem un jaunumiem Ādažu novada domes tīmekļvietnē un facebook.com kontā.

Aktivitātes tiek īstenotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/001, ietvaros.