Tūrisms
Tūrisma uzņēmēju saiets, Ādaži

Aicinām tūrisma pakalpojumu sniedzējus, gidus un viesmīlības pārstāvjus piedalīties  Ādažu novada tūrisma uzņēmēju saietā 19.oktobrī, Baltezera sūkņu stacijā (Rīgas Ūdensapgādes vēsturiskajā ekspozīcijā) no plkst. 9.30 līdz 15.00. 


Piesakiet dalību pasākumā līdz 17.oktobrim, reģistrējoties ŠEIT (dalībnieku skaits ir ierobežots).

Tūrisma speciālisti aicina ar tūrisma nozari saistītos pakalpojumu sniedzējus satikties, lai veicinātu savstarpēju iepazīšanos, iedvesmošanos, stiprinātu saikni starp uzņēmēju vides pārstāvjiem un pašvaldību, kā arī sniegtu iespēju uzzināt nozares aktualitātes novadā un reģionā kopumā.

Pasākuma ietvaros paredzēts īss ieskats aktualitātēs, kodolīga ekskursija Rīgas ūdensapgādes vēsturiskajā ekspozīcijā, informatīva prezentācija no LIAA par tūrisma klasteru programmu un finansējuma piesaistes iespējām, kā arī informācija par citām aktivitātēm no Pierīgas tūrisma asociācijas, Vidzemes tūrisma asociācijas un Gaujas nacionālā parka tūrisma klastera. Noslēgumā iedvesmojošs pieredzes stāsts no "Brant Coffee".

Aicinām piedalīties šajā saietā, lai kopīgi veicinātu novada tūrisma attīstību!

Datums 19. oktobris, 2023
Laiks9.30–15.00
Atrašanās vieta"Rīgas ūdens" vēsturiskā sūkņu stacija Baltezerā

Ādažu novada tūrisma uzņēmēju saiets

Aicinām tūrisma pakalpojumu sniedzējus, gidus un viesmīlības pārstāvjus piedalīties  Ādažu novada tūrisma uzņēmēju saietā 19…

JAUTĀJUMU GADĪJUMĀ SAZINIES AR: