Jaunumi pašvaldībā

14.jūnijā plkst.8.30 notiks Ādažu novada pašvaldības domes sēde. Sēde notiks Carnikavā, Stacijas ielā 5, sēžu zālē. Domes sēžu tiešraidēm ir iespējams sekot līdzi pašvaldības Youtube kanālā.

Domes sēdes darba kārtība un lēmumprojekti:

1. Par Ādažu novada pašvaldības domes 2023. gada 14. jūnija kārtējās sēdes darba kārtības apstiprināšanu (ziņo Karīna Miķelsone)

2. Par saistošo noteikumu “Ādažu novada pašvaldības nolikums” projektu (ziņo Karīna Miķelsone, Ilona Gotharde)

3. Par reglamenta “Ādažu novada pašvaldības darba reglaments” projektu (ziņo Karīna Miķelsone, Ilona Gotharde)

4. Par Ādažu vidusskolas direktora iecelšanu (ziņo Laila Raiskuma)

5. Par sociālā dzīvokļa statusa noteikšanu Kanala 81-1 (ziņo Kerola Dāvidsone, Everita Kāpa)

– SLĒGTĀ DAĻA –

6. Par īres līguma pagarināšanu Kadaga 5-20 (ziņo Kerola Dāvidsone, Everita Kāpa)

7. Par pašvaldības sociālā dzīvokļa piešķiršanu (ziņo Kerola Dāvidsone, Everita Kāpa)