ar suni kopā jautrāk

Šo sestdien, 13. jūlijā, no plkst. 12.00 līdz 18.00 ikviens ir mīļi gaidīts ļoti interesantā un izklaidējošā pasākumā “Ar suni kopā jautrāk”, kas norisināsies Carnikavā, Atpūtas ielas galā (pie Gaujas).

 

Pasākumā Tevi sagaida dažādi suņu paraugdemonstrējumi:

 • Paklausības rallijs
 • Dejas ar suni
 • Suņu frīsbijs
 • Kanisterapija
 • Nosework
 • Agility
 • Kamanu suņu sports

Savus ikdienas pienākumus demonstrēs:

 • Biedrība "Bezvēsts pazudušie"
 • Policijas kinologi
 • Robežsargi
 • NBS (Nacionālie bruņotie spēki)
 • Servisa suņi no biedrības "Teodors"

Pasākumā varēsi vērot paraugdemonstrējumu ar zirgu. Būs iespēja tikties ar suņu šķirņu audzētājiem, kuri pastāstīs par dažādu suņu šķirņu īpašībām un sagatavošanos konkrētas šķirnes uzņemšanai mājās.

Visas dienas garumā būs iespējas vērot dažādas četrkājaino draugu aktivitātes - dejas ar suņiem, paklausības un retrīveru apmācības, paraugdemonstrējumus, ko rādīs glābēju, Valsts policijas un Robežsardzes kinologu suņi, kā arī kamanu suņu sporta pārstāvji. Apmeklētāji varēs klausīties pieredzējušu kinologu stāstos un demonstrējumos, kā arī būs iespēja redzēt īpašu priekšnesumu ar zirgu.

Paralēli darbībai aktīvajā laukumā pasākumā piedalīsies dzīvnieku barību zīmola Josera pārstāvji un piedāvās iespēju apmeklētājiem iesaistīties dažādās aktivitātēs un laimēt balviņas gan sev, gan savam astainajam draugam. Interesantā interaktīvā spēlē aicinās piedalīties viens no lielākajiem palīdzības sniedzējiem patversmju dzīvniekiem Latvijā Labdarības fonds “Sofi”. Pasākumā piedalīsies veterinārārsti, kuri dalīsies ar noderīgām padomiem suņu ikdienas kopšanā.

Apmeklētāji, kuri būs atnākuši kopā ar suni varēs iziet īpaši astainajiem draugiem paredzētu šķēršļu trasi, uzspēlēt suņu frisbiju, un piedalīties konkursā, demonstrējot savas prasmes. Pasākumā piedalīsies “JOSERA” talismans suns Seppl, kurš ir ļoti iecienīts gan bērnu, gan pieaugušo vidū.

Pasākuma organizatori ir “Dog Sport Carnikava” kopā ar dzīvnieku barību zīmolu Josera, kura oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA “Bertas Nams”.  “Dog Sport Carnikava” ir pieredzējuši augsta līmeņa starptautisku sacensību kamanu suņu sportā organizētāji daudzu gadu garumā. Ikgadēji tiek rīkoti kamanu suņu sporta Pasaules kausa posmi ziemā un bezsniega apstākļos citos gada laikos, kā arī vairākus gadus tiek rīkoti aizraujoši un saliedējoši pasākumi ar suņiem.

Josera ir Super Premium suņu, kaķu un zirgu barības ražotājs, kura dzimtene ir Vācija, taču produkti ir iecienīti visā pasaulē. 83 gadu pastāvēšanas laikā gūtās zināšanas un pieredzi Josera izmanto, lai izstrādātu precīzas barības receptes atbilstoši dzīvnieku dažādajām vajadzībām ar mērķi nodrošināt to ilgmūžību, veselību un labklājību. Josera produktu klāstā ir sausā, mitrā barība un kārumi visa vecuma suņiem, kaķiem un zirgiem. Kā arī izstrādāta Josera HELP līnija, kas ir īpaši pielāgota barība dzīvniekiem ar veselības traucējumiem.

SIA “Bertas Nams” ir veterinārā lieltirgotava, kas nodrošina veterinārās preces, dzīvnieku barības un papildbarības, dzīvnieku kopšanas līdzekļus un zoopreces veterinārajām aptiekām, klīnikām, zooveikaliem un citām tirdzniecības vietām Latvijā.

Izklausās lieliski, līdz ar to nedrīkst palaist garām šādu brīnišķīgu iespēju, turklāt šis interesantais pasākums “Ar suni kopā jautrāk” būs bez maksas. Tiekamies suņu ballītē! Laipni aicināti arī tie, kuriem suns vēl nav ģimenē.