Īstermiņa zemes nomas tiesības “B zonā” pašvaldības rīkotā publiskā pasākumā “Gaujas svētki Ādažos” 2024. gada 25. un 26. maijā – konditorejas izstrādājumu, ātro uzkodu, bezalkoholisko dzērienu un dzērienu ar zemu alkohola saturu tirdzniecības nodrošināšanai
Gads
Tips
Īstermiņa noma
Statuss
Jauns
Atrašanās vieta
Ādaži

Ādažu novada pašvaldība mutiskā izsolē ar augšupejošu soli izsolīs pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma “Gaujas ielas skvēri”, kadastra Nr. 8044 007 0429, sastāvā ietilpstošās neapbūvētās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 8044 007 0446, adrese – Gaujas iela 18, Ādaži, Ādažu nov., teritorijas daļas, platība 0,0690 ha, un nekustamā īpašuma “Gaujas iela”, kadastra Nr. 8044 007 0485 sastāvā ietilpstošās zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 8044 007 0485 teritorijas daļas, platība 0,0630 ha, īstermiņa zemes nomas tiesības “B zonā” pašvaldības rīkotā publiskā pasākumā “Gaujas svētki Ādažos” 2024.gada 25. un 26. maijā – konditorejas izstrādājumu, ātro uzkodu, bezalkoholisko dzērienu un dzērienu ar zemu alkohola saturu tirdzniecības nodrošināšanai (turpmāk – Objekts).

Detalizēta informācija Izsoles NOTEIKUMOS.

Izsoles sākumcena – Objekta sākotnējā aprēķinātā nomas maksa 3 000,- euro (trīs tūkstoši eiro 00 centi) bez PVN.

Izsoles solis noteikts 200,- euro (divi simti eiro 00 centi).

Nomas Objekta izmantošanas mērķis – konditorejas izstrādājumu, ātro uzkodu, bezalkoholisko dzērienu un dzērienu ar zemu alkohola saturu tirdzniecības nodrošināšanai pašvaldības rīkotā publiskā pasākumā “Gaujas svētki Ādažos” 2024. gada 25. un 26. maijā.

Elektroenerģija netiek nodrošināta.

Tehniskās prasības, kas Nomniekam būs jānodrošina Objektā, “B zonā”:

• 7 dažādu sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu tirdzniecības organizācija (5 darba dienu laikā no izsoles dienas Nomnieks iesniedz apakšnomnieku sarakstu (Nomnieks (ģenerāluzņēmējs, kas ir arī sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzējs) + 6 apakšuzņēmēji)).
  • Katrā no 7 tirdzniecības vietām jānodrošina:
    • tirdzniecība atļauta no teltīm (krāsās: balts, pelēks, melns) vai tirdzniecībai no tam paredzētiem transporta līdzekļiem (vienības garums ne lielāks kā 9 m);
    • estētisks, ar rīkotāju saskaņots, ēdināšanas teritorijas noformējums;
    • aprīkojums stāvgaldi vai atpūtas zona ar ērtām sēdvietām (piem. pufi u.c.). Aprīkojumam jābūt teicamā tehniskā un vizuālā stāvoklī, vizuālais svētku noformējums (piem., lampiņu virtenes vai tml.);
    • dažādība uzkodu sortimentā.
  • Ģenerāluzņēmējam jānodrošina:
    • elektroenerģija 7 tirdzniecības vietās;
    • vēlams - depozītu sistēmas nodrošinājums.
  • Katrā no 7 tirdzniecības vietām nav atļauts:
    • izmantot āra grilus;
    • gatavot uz “atklātas” uguns.

Lai persona varētu reģistrēties par izsoles dalībnieku, tai jāiemaksā drošības nauda 700,- euro (septiņi simti eiro) apmērā Ādažu novada pašvaldības kontā, līdz pieteikuma iesniegšanas dienai 22.04.2024.

Pieteikums par dalību izsolē un tā pielikums ar pieredzi apliecinošu sarakstu (Izsoles noteikumu 2.pielikums) iesniedzams sākot no sludinājuma publicēšanas dienas Ādažu novada pašvaldības mājas lapā līdz 2024. gada 22. aprīlim.

Izsole notiks 2024. gada 30. aprīlī, plkst. 11:30, Ādažu novada pašvaldības telpās Gaujas ielā 33a, Ādažos, Ādažu novadā, Vēstures un mākslas galerijā, 1.stāvs.

Neskaidrību gadījumā par Objekta robežām vai tehniskajām prasībām sazināties ar Ādažu novada kultūras centra Kultūras projektu vadītāju Elžbetu Bukovsku m. 26393000.

Jautājumi par izsoles norisi: izsoles@adazi.lv, tālr. 27343916