Īstermiņa zemes nomas tiesības “B zonā” pašvaldības rīkotā publiskā pasākumā “Nēģu svētki Carnikavā” 2023.gada 19. augustā – sabiedriskās ēdināšanas un alkohola tirdzniecības nodrošināšanai.

Pieteikums par dalību izsolē iesniedzams līdz 2023.gada 20.jūlijam.
Gads
Tips
Īstermiņa noma
Statuss
Noslēdzies
Atrašanās vieta
Carnikava

Ādažu novada pašvaldība mutiskā izsolē ar augšupejošu soli izsolīs īstermiņa zemes nomas tiesības uz pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma ar kadastra numuru 8052 004 0602 sastāvā esošas zemes vienības ar kadastra apzīmējumu 8052 004 0602 un adresi – Jūras iela 3A, Carnikava, Carnikavas pag., Ādažu nov. (turpmāk – Objekts), teritorijas daļu.

Nomas Objekta izmantošanas mērķis – 8 (astoņas) tirdzniecības vietas pašvaldības rīkotā publiskā pasākumā “Nēģu svētki Carnikavā” 19.08.2023., “B zonā”.

Objekta Izsoles aprēķinātā nomas maksa (sākumcena) un izsoles solis:

• kafijas un bezalkoholisku dzērienu tirdzniecībai – vienas vietas (18 m2) sākumcena: 30,- EUR (trīsdesmit euro 00 centi) bez PVN, izsoles solis: 15,- EUR (piecpadsmit euro 00 centi);
  • uzkodu un bezalkoholisko dzērienu tirdzniecībai – vienas vietas (18 m2) sākumcena: 30,- EUR (trīsdesmit euro 00 centi) bez PVN, izsoles solis: 15,- EUR (piecpadsmit euro 00 centi);
  • dzērienu ar zemu alkohola saturu (līdz 7%) tirdzniecībai un uzkodu tirdzniecībai – vienas vietas (18 m2) sākumcena: 30,- EUR (trīsdesmit euro 00 centi) bez PVN, izsoles solis: 30,- EUR (trīsdesmit euro 00 centi);
  • sabiedriskās ēdināšanas un alkohola tirdzniecības nodrošināšanai – vienas vietas (27 m2) sākumcena: 50,- EUR (piecdesmit euro 00 centi) bez PVN, izsoles solis: 50,- EUR (piecdesmit euro 00 centi).

Elektroenerģijas pieslēgums Objektā netiek nodrošināts.

Objekta īstermiņa nomas līguma termiņš – 19.08.2023.

Saskaņā ar Domes lēmumu prioritāte dalībai izsolē ir sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējam, kura uzņēmums ir reģistrēts vai viņš veic saimniecisko darbību Ādažu novadā.

Pieteikums zemes īstermiņa nomas tiesību izsolei un tā pielikums ar pieredzi apliecinošu sarakstu (Pielikums Nr.2) iesniedzams sākot no sludinājuma publicēšanas dienas Ādažu novada pašvaldības interneta vietnē līdz 2023. gada 20. jūlijam:

• elektroniski, parakstīts ar droši elektronisko parakstu, nosūtot uz e-pastu: dome@adazi.lv;
  • klātienē Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā – Gaujas iela 33A, Ādaži, Ādažu novads (1. stāvs) vai Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas pagasts, Ādažu novads.

Izsole notiks Ādažu novada pašvaldības telpās 2023. gada 1. augustā, plkst. 13.00, Gaujas ielā 33A, Ādažos, Ādažu novadā, Vēstures un Mākslas galerijā, 1.stāvs.

Neskaidrību gadījumā par Objekta robežām vai tehniskajām prasībām sazināties ar Carnikavas Tautas nama “Ozolaine” vadītāju Aiju Ribu m. t.26378644.

Jautājumi par izsoles norisi: izsoles@adazi.lv, tālr. 27343916.