Latvijas simtās dzimšanas dienas priekšvakarā pulcējāmies kopā, lai kopīgi priecātos par paveiktajiem labajiem darbiem un “Goda ādažnieks” ceremonijā teiktu paldies un godinātu tos ādažniekus un šeit strādājošos, kas ar savu dzīvi, darbu un ieguldījumu Ādažus padara tik īpašus. Augstākais novada domes apbalvojums Goda ādažnieks par sevišķiem nopelniem novada labā tika piešķirts uzņēmējam un Atmodas procesu dalībniekam Ārijam Ūdrim.

• Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Sabiedriskā darbība” saņēma Biruta Krūze, biedrības “Ādažu novada Pensionāru biedrība” pārstāve.
  • Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Izglītība” saņēma Inese Laubenbaha, Ādažu vidusskolas skolotāja.
  • Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Sports” saņēma Pēteris Sluka, bijušais Ādažu novada domes Sporta daļas vadītājs.
  • Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Kultūra“ saņēma Paulis Timrots, Rīgas Ūdensapgādes muzeja darbinieks.
  • Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Saimnieciskā darbība“ saņēma Uldis Štēbelis, biedrības „Ādažu uzņēmēji“ valdes priekšsēdētājs.
  • Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Pārvaldes darbs” saņēma Pēteris Balzāns, Ādažu novada domes priekšsēdētāja vietnieks.
  • Īpašo balvu saņēma Ādažu pirmsskolas izglītības iestādes “Strautiņš” kolektīvs un Varis Kazaks, „Kokaudzētava Baltezers” vadītājs.