Daudzi no jums noteikti izmanto mans.lattelecom.lv, mans.lmt.lv, elektrum.lv portālu iespējas, lai apmaksātu telekomunikāciju un elektrības rēķinus. Tieši tādas pašas ērtības sniedz arī portāls e-pakalpojumi.lv, apmaksājot mūsu pašvaldības izrakstītos rēķinus, piemēram, par bērnu interešu izglītību.

Kāpēc pašvaldības rēķinus apmaksāt portālā e-pakalpojumi.lv

  1. Ērtāk – lai apmaksātu pašvaldības rēķinu, nevajag ievadīt visu rēķina informāciju – summu, pašvaldības kontu, maksājuma mērķi. Tas viss notiek automātiski.
  2. Precīzāk – apmaksājot rēķinus portālā ir mazākas iespējas kļūdīties, piemēram, ievadīt nepareizu summu, maksājuma mērķi. Tātad – jūsu maksājumu būs vieglāk atpazīt un arī identificēt pašvaldībai.
  3. Savlaicīgāk – portālā iespējams savlaicīgi pamanīt neapmaksātu rēķinu.
  4. Pārskatāmāk – portālā vienuviet iespējams redzēt visus savus rēķinus – gan apmaksātos, gan vēl apmaksājamos.
  5. Vienuviet – portālā e-pakalpojumi.lv ir iespējams apskatīt arī informāciju par saviem nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem un veikt to apmaksu. Turklāt šeit iespējams redzēt informāciju par īpašumā esošajiem nekustamajiem īpašumiem ne tikai Ādažu novadā, bet visā Latvijā. Ja izvēlēsieties, sistēma arī atgādinās par nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma termiņiem.

Drīzumā portālā e-pakalpojumi.lv varēs pieteikties Ādažu novada privilēģiju programmā pieejamajām atlaidēm.

Portālā e-pakalpojumi.lv iespējams autorizēties, izmantojot Latvijas internetbanku datus vai eID karti,