Ik gadu ādažnieki Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā  pulcējas, lai svinīgā gaisotnē atskatītos uz aizvadīto gadu, paveiktajiem darbiem, iegūto pieredzi un kopīgi no sirds priecātos. Kopīgi priecātos par ikvienu labu darbu, kas darīts nesavtīgi, no visas sirds un ar mīlestību, godinātu cilvēkus, kas pelnījuši, ka viņiem pasaka lielu paldies!

Augstākais novada domes apbalvojums Goda ādažnieks par mūža ieguldījumu radošās izglītības attīstībā Ādažos tika piešķirts INGAI PATMALNIKAI, Ādažu Mākslas un mūzikas skolas direktorei, kuras dzīve aprāvās pāragri, bet viņas sapnis un mūža darbs – skola ar īpašu auru, kas dod iespēju radīt, augt un pilnveidoties jaunajiem mūziķiem un māksliniekiem, turpina dzīvot.

Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Mecenātisms” saņēma uzņēmējs Jānis Sauka. Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Sabiedriskā darbība” saņēma Kerola Dāvidsone, Ādažu Brīvās Valdorfa skolas valdes priekšsēdētāja.
Apbalvojumu Gada ādažnieks nominācijā “Izglītība” saņēma Sarma Jēkabsone, Ādažu vidusskolas matemātikas skolotāja.

Valsts svētku sarīkojums Ādažos