Statuss:
Īstenošanā
  • Līdzfinansētājs:
  • Īstenošanas laiks: 2019. - 2023.
  • Kopējās attiecināmās izmaksas: 1 275 287 eiro
  • Finansēšanas avoti un to apjoms: ERAF – 1 024 805 eiro, valsts budžeta dotācija – 25 764 eiro, valsts budžets – 78 720 eiro, pašvaldība – 145 998 eiro

Projektu “Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai Ādažu novadā” īstenos Ādažu novada pašvaldība.

Projekta mērķis:

Izveidot un attīstīt sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūru Ādažu novadā, būvējot dienas aprūpes centru pilngadīgām personām ar garīga rakstura traucējumiem un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centru bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.
Projekta ietvaros paredzēts uzbūvēt dienas aprūpes centru 30 pilngadīgām personām ar GRT (atbilstoši apstiprinātajam Rīgas plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plānā iekļautajam personu skaitam), kurā dienas aprūpes centra pakalpojumus saņems 38 pilngadīgas personas ar GRT un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centru 34 bērniem ar funkcionāliem traucējumiem Ādažos, Attekas ielā 39 un izveidot s
pecalizēto darbnīcu pakalpojumu 16 pilngadīgām personām ar GRT (atbilstoši apstiprinātajam Rīgas plānošanas reģiona deinstitucionalizācijas plāna grozījumiem) pašvaldībai piederošās telpās Garā iela 20, Carnikavā, veicot ieguldījumus šādās darbībās:

• Dienas aprūpes centra un sociālās rehabilitācijas pakalpojumu centra būvniecība (vienā ēkā) (būvprojekta1.kārta) un dienas aprūpes centra pakalpojumu centra būvniecība (piebūve) (būvprojekta 2.kārta).
  • Dienas aprūpes centra un socilās rehabilitācijas pakalpojumu centra aprīkojuma un mēbeļu iegāde un uzstādīšana.
  • Telpu pielāgošana izveidojot divas specializētās darbnīcas
  • Aprīkojuma un mēbeļu iegāde un uzstādīšana specializēto darbnīcu telpās

Plānotās kopējās attiecināmās Projekta izmaksas ir 1 275 287 eiro

EUR, t.sk.:

• ERAF finansējums – 1 024 805 EUR;
  • valsts budžeta dotācija – 25 764 EUR;
  • valsts budžets – 78 720 EUR;
  • pašvaldības finansējums – 145 998 EUR.

Projektu plānots īstenot laika posmā no 2019.gada 21.oktobra līdz 2023.gada 31.decembrim